Turundusklubi alustab jälle!

Uus õppeaasta on käes ning anname rõõmuga teada, et ka turundusklubi alustab uut hooaega veelgi põnevamate ja arendavamate projektidega! Sügissemestri projektide kohta on info üleval lehel Projektid 2013/2014, kust tasub endale üks meelepärane kähku välja valida, sest projektidesse kandideerimine kestab ainult 16.septembrini.

Kandideerimiseks tuleb minna aadressile https://docs.google.com/forms/d/1lpWGFVF20a3JDXOFlxKZYL5oHAVmJ_Z1VVu_UXlhGGg/viewform ning täita avaldus. Kindlasti kirjutada küsimuse “Miks tahad selle organisatsiooniga liituda?” alla ka projekti nimi, millega on soov liituda (võib kirjutada ka mitu projekti nime, mis huvi pakuvad, kuid sellisel juhul tuleks juurde märkida ka, millist eelistatakse). Kuna ühte projekti saavate tudengite arv on limiteeritud, tasub mainida enda varasemaid kogemusi ja huve ning motivatsiooni just antud projektiga liituda.

Kui hetkel projektide seast meelepärast ei leia, tasub siiski turundushuvi korral avaldus täita ning mainida, et huvi on olemas, kuid hetkel projektiga liituda ei tahaks. See on vajalik, sest turundusklubil tuleb õppeaasta jooksul pidevalt juurde uusi projekte ning nii on meil võimalik neist just Sulle teada anda!

Vaadake üle ka meie Facebooki lehekülg ja nüüd kõik kähku avaldust täitma! 🙂

Advertisements

Posted on 02/09/2013, in uudised. Bookmark the permalink. Lisa kommentaar.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: