Toeta oma häälega Tartu Ülikooli tudengeid!

Toeta oma häälega Tartu Ülikooli tudengeid!

Kolm Tartu Ülikooli tudengit – Kristella Kõrgesaar, Helerin Kukk ja Edgar Voit – võitsid enda võistkonnaga Happy Hedgehogs ülemaailmse turundusvõistluse L’Oréal Brandstorm 2014 Baltikumi eelvooru ja lähevad nüüd Eestit Pariisi esindama. Konkurents oli väga suur, üle terve maailma osales võistlusel ligi 3000 võistkonda ning sellel aastal võitis Eesti esimest korda Baltikumi eelvooru ja saab L’Oréali tippjuhtide ees enda ideid ette kanda.

Tudengid garanteerisid endale koha Baltimaade finaalis näidates ülikoolide voorus üles väga head turunduslikku mõtlemist ja analüüsivõimet töötades läbi erinevaid dokumente ja aruandeid. Pääsenud Baltimaade regionaalfinaali, pidid tudengid mõtlema välja tooteseeria meestele ja looma seeriale turunduskommunikatsiooni plaani. Kogu tootearendusprotsessi märksõnaks oli innovatsioon. Nad töötasid välja mehelikkuse sarja, mille eesmärk on tõsta meeste enesekindlust. Ka tooteseeria nimi „Manoeuvre“ rõhutab ühelt poolt mehelikkust (man – mees) ja enesekindlust (manööver, kui kontrollitud tegevus) ning teisalt toob sisse ka vihje prantsuse keelest – oeuvre – mees kui kunstiteos.

Loodud sarja kuulub kolm toodet:
*habemekasvu soodustav toonik – pakend näeb välja nagu Harley Davidsoni V2 mootor
*juuksekasvu aeglustav hari, mis aitab meestel hoida soengut kauem ühesugusena ja vähendab juuksurikülastuse sagedust – hari näeb välja nagu Harley pidur
*häälemadaldaja ehk sprei, mis mõeldud meestele, kes soovivad madalamat häält – näeb välja nagu Harley summuti

Võistluse raames on välja kuulutatud ka rahva lemmiku valimine, mille raames iga võistkond peab enda fotole koguma võimalikult palju like/meeldimisi. Palun avage nende poolt hääletamiseks antud pilt:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=651863938219753&set=a.651863774886436.1073741829.158771604195658&type=1&theater ja vajutage neile like/meeldib.
Toetage omasid ja näitame maailmale, et pisike Eesti on palju ühtehoidvam ja võimsam kui paljud suurriigid!!!

Advertisements

Posted on 27/05/2014, in uudised. Bookmark the permalink. Lisa kommentaar.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: