Turundusklubi liikmed panid ennast proovile Pariisis

12.–13. juunil osalesid majandusteaduskonna tudengid Kristella Kõrgesaar, Edgar Voit ja Helerin Kukk turundusvõistluse L’Oréal Brandstorm finaalis, mis tõi Pariisi kokku kõikide regioonide eelkonkursite võitjad. Eesti noorte eksklusiivne tootesari ja julge pealehakkamine tõid neile võidu Balti riikide hulgas.

,,Kahtlemata oleme rahul, et konkursist osa võtsime. Baltikumi võit oli meie jaoks juba suur saavutus ning Pariis andis meile juurde veelgi suurema rahvusvahelise kogemuse,’’ lausus meeskonna liige Edgar Voit. Võimalus tutvustada oma tootekontseptsiooni L’Oreali tippjuhtidele avanes vaid 43-le võistkonnale üle terve maailma. Ka Helerin Kukk nõustub, et sellised võistlused annavad palju uusi kontakte ning võimaluse teistelt õppida.

Eestit esindanud meeskonna poolt välja mõeldud  mehelikkuse brändi «Manoeuvre» eesmärgiks oli suurendada meeste enesekindlust. Tootesarja raames töötati välja habemekasvu soodustaja, juuksekasvu aeglustaja ja häälemadaldaja kontseptsioon ning loodi neile ühtne turunduskommunikatsiooni plaan.

Kõik kolm meeskonna liiget kuuluvad ka TÜ Turundusklubisse ning on kindlad, et erinevate kodumaiste firmade ja projektidega tegelemisest saadud kogemused tulid suurkonkursil osaledes kindlasti kasuks. ,,Kuigi analüüsime erinevaid tooteid ja kampaaniaid  ka loengutes, on kõige parem asju siiski ise kogeda ning Turundusklubis oleme saanud väikeste sammude haaval katsetada, mis toimib paremini ja mis mitte nii väga,’’ selgitas võistkonnaliige ja Turundusklubi tegevjuht Kristella Kõrgesaar.

Pariisis toimunud lõppvõistlusel kuulutati 43-st osalenud riigist välja kolm parimat, kelleks olid Malaisia, Pakistan ja Jaapan. Eesti jaoks oli tänavune aasta läbi aegade kõige edukam: võideti esmakordselt Baltikumi eelvoor ja pääseti finaali. Kokku osales võistlusel 2792 võistkonda, neist 101 Balti riikidest.

10433151_685255658190357_1756146808254776746_n
Vasakult: Kristella Kõrgesaar, Edgar Voit, Helerin Kukk

 

Loe konkursi muljeid ka siit:

http://www.ut.ee/et/uudised/tudengite-loodud-loreali-mehelikkuse-sari-palvis-baltimaade-turundusvoistlusel-esikoha

http://tartu.postimees.ee/2798408/voit-tuli-mehelikkuse-tootesarjaga

http://www.ajakiri.ut.ee/artikkel/523

http://noortehaal.delfi.ee/news/kool/toeta-eesti-tudengeid-ulemaailmse-turundusvoistluse-finaalis.d?id=68782063

Advertisements

Posted on 20/06/2014, in uudised. Bookmark the permalink. Lisa kommentaar.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: