Uue hooaja algus

Turundusklubi uus hooaeg on alanud üle ootuste hästi ning erinevate projektide juures alustab tööd 88 inimest, mis on läbi aastate absoluutne rekord! Veelgi enam rõõmustame selle üle, et meiega on liitunud tudengeid lisaks majanduse erialale näiteks ka õigusteadusest, filosoofiast, ajakirjandusest ja kommunikatsioonist, kehakultuurist, geograafiast ja isegi arstiteadusest! Püüame suunata oma tegevust edaspidi veelgi rohkem erinevatesse teaduskondadesse, et rõhutada turunduse tähtsust erinevatel erialadel ning võimaldada klubil kasvada ja areneda.

29. septembril toimub klubi avaüritus, kus kõik vanad ja uued liikmed esimest korda kohtuvad ja tuttavaks saavad. Oma loovus ja leidlikkus pannakse proovile erinevate meelelahutuslike tegevuste käigus, lisaks jagunetakse gruppidesse ning 1. oktoobrist alustatakse koostööd ettevõtetega.

Sügishooaja tulemused selguvad detsembri lõpus ning uute projektidega alustatakse veebruaris. Ettevõtted, kes soovivad teha Turundusklubiga koostööd, võivad endast märku anda loomulikult terve sügishooaja vältel ega pea ootama jaanuarikuud, kui toimub uute projektide otsimine. Kuigi hooaja keskel on lisaprojektidega raske alustada, on võimalik pakkuda ja läbi viia erinevaid uuringuid ning planeerida juba varakult edasist võimalikku koostööd!

Advertisements

Posted on 28/09/2014, in uudised. Bookmark the permalink. Lisa kommentaar.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: