Aprilli “Kuu eeskuju”

Turundusklubi juhtkond kuulutab välja ka APRILLI kuu EESKUJU! Seekord osutus kuu eeskujuks Majandusklubi grupist Kelly Jessina!!
Palju õnne Kellyle!
Traditsiooniliselt vastas kuu eeskuju mõningatele küsimustele 🙂

1) Kuidas jõudsid Turundusklubiga liitumiseni?
Esimesel kursusel olin aasta aega Ülikooli Kultuuriklubis, kuid siis mõtlesin, et võiks teha midagi enda erialaga seoses. Finantsala on mind alati rohkem huvitanud, kuid turundusega pole mingit kokkupuudet olnud, seega otsustasin Turundusklubiga liituda, et aru saada, kas tulevikus kaaluksin seda suunda oma ametina.

2) Lugemis- ja/või filmisoovitus?
Hetkel loen raamatut Zara fenomenist, mille autor on Covadonga O’Shea (inglise keeles vist Man from Zara:The Story of the Genius Behind the Inditex Group), mis räägib, kuidas sündis üks edukamaid rõivakaubandusettevõtteid.

3) Milliseid oskusi oled endas Turundusklubi projektides arendanud?
Kindlasti olen arendanud Photoshopi ja muude programmide kasutamist, et teha Facebooki ürituse päiseid. Samuti natuke analüüsimist, milline üritus/uudis/postitus läheks inimestele peale ja milline mitte.

4) Miks soovitaksid tudengitele TÜ Turudusklubiga liitumist?
Esiteks saad endale ägedad tiimikaaslased ning tutvud paljude teiste tudengitega. Teiseks saad reaalselt rakendada turunduse õppeaine raames õpituid teadmisi ja saada veel lisaks uusi. Kolmandaks, hea ja sisuka projekti puhul võib läbida praktika siin või siis leida tulevane töökoht endale. Viimaseks siis, isegi kui sul midagi välja ei tule, siis midagi hullu ei juhtu. Siin proovitaksegi erinevaid turundamise meetmeid ja sul on võimalus aru saada, kas sa tahaksid edasi ka elus tegeleda turundusega või mitte

Palju õnne!! 

Advertisements

Posted on 23/04/2017, in uudised. Bookmark the permalink. Lisa kommentaar.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: