Mai “Kuu eeskuju”

Maikuu ja ühtlasi selle semestri viimaseid “Kuu eeskujusid” on koguni kaks – Aiki Laaneots ja Marili Belitšev.

Palju õnne neile ning kaunist suvepuhkust!!!!

1) Kuidas jõudsid Turundusklubiga liitumiseni?

Marili: Tegelikult oli Turundusklubiga liitumine nö mu to do listis juba enne ülikooli asutumist. Ma ei ole kunagi tahtnud õppida lihtsalt õpikust, vaid pigem läbi praktiliste kogemuste teadmisi/kogemusi omandada ning Turundusklubi on selleks suurepärane võimalus. Otsustasin, et sügissemestril harjun tudengi eluga ning kevadsemestril oli siis plaanis liituda Turundusklubiga.

Aiki: Turundus on mind juba pikalt huvitanud ning kui ma ülikooli astusin, siis teadsin kohe, et tahan ka turundusklubiga liituda, et saada nii uusi kogemusi kui ka tutvusi ning et see oleks hea võimalus praktiseerida midagi, millega ma võibolla hakkaksin tulevikus tegelema.

2) Lugemis- ja/või filmisoovitus?

Marili: Viimane raamat, mida lugesin oli Mihkel Raua „Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda“. See raamat pakkus palju mõtteainet (vähemalt mulle), see tõttu nautisin raamatu lugemist väga ja sain raamatust nii mõnegi hea mõtte.

Aiki: Filmisoovituseks oleks „I am Bolt”, mida ma eriti soovitaksin igale spordisõbrale. Lugemissoovituseks oleks „Tule kõrvetav hingus”.

3) Milliseid oskusi oled endas Turundusklubi projektides arendanud?

Marili: Kuna olime Aikiga kahene tiim, siis tuli meil üheskoos väga paljude erinevate ülesannetega tegeleda ja läbi selle arendasime nii mitmeidki oskusi. Kindlasti tooks välja SWOT-analüüsi ning Facebooki reklaamide tegemise ja nende koostamise. Samuti saime tutvust teha Google Analytics’ga ja palju muuga.

Aiki: Kindlasti sotsiaalmeediaturundust, peamiselt just Faceboki postituste ja reklaamide loomine ja sealne taustasüsteem. Aga ka uuringute läbiviimist, analüüsimist ja kuna see firma, kellega me koostööd teeme on alles algfaasis ja alles ehitab enda turundussüsteemi üles, siis on see hea võimalus jälgidagi täpselt seda, kuidas üks firma endale turundust looma hakkab
.
4) Miks soovitaksid tudengitele TÜ Turudusklubiga liitumist?

Marili: Turundusklubi võimaldab õpingute kõrvalt ennast praktiliselt proovile panna. Kõik need kogemused on tulevikus väga kasulikud. Arendad oma meeskonnatöö oskust jpm. Kindlasti ei saa mainimata jätta ägedaid tiimiliikmeid ja uusi tutvusi, mis Turundusklubiga kaasas käivad.

Aiki: Soovitaksin tudengitel turundusklubiga liituda, kuna see annab hea võimaluse turundust proovida, ilma et peaks kartma eksida ja läbikukkuda. Samuti on siis väga hea seltskond ja uued tutvused ja kontaktid tulevad alati kasuks.

Advertisements

Posted on 24/05/2017, in uudised. Bookmark the permalink. Lisa kommentaar.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: