Ettevõttele

Kui otsite lahendust või teostust mingile turundusalasele ideele, siis tasub kindlasti TÜ Tudengite Turundusklubi poole pöörduda. Meie organisatsiooni liikmed on teotahtelised, ettevõtlikud ja uuenduslike ideedega Tartu Ülikooli tudengid, keda ühendab huvi turunduse vastu.

Töö käigus on tudengitel võimalus pöörduda õppejõudude poole, et neilt abi ja head nõu saada. Meie õppetoolis töötavad kompetentsed turundusõppejõud, kellel on nii laialdased teoreetilised teadmised kui ka praktilised kogemused.

Koostöövorme ettevõtetega on erinevaid. Enamasti tegeleb keskmiselt 6-liikmeline tudengigrupp ühe projekti kallal, kus lahendatakse poolaasta jooksul ettevõtte ühte või mitut turundusprobleemi. Ollakse abiks jooksvate ülesannete täitmisel alates ideede genereerimisest, kastist välja mõtlemisest, ürituste korraldamisest ning lõpetades partisaniturunduse kaudu lähenemisest või juhtumianalüüsi vormi kasutamisest. Projektid on väga erinäolised, läbiviidud projektidega saab tutvuda SIIN.

Meile teeb rõõmu, kui kellelgi ettevõttepoolsetest esindajatest on soov panustada meie tudengite arengusse näiteks koolituse või loengu vormis.

Andke oma küsimustest, probleemidest ja koostöönägemusest teada ning leiame üheskoos parima lahenduse nende teostamiseks. Meie kontaktid leiab SIIT.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: