Kontaktid

Turundusklubi juhtkond

Asso Kasuk – tegevjuht, e-post: asso.kasuk@mail.ee

Gerda Triin Hääl – kommunikatsioonijuht, e-post: gerdatriin98@gmail.com

Kristi Traagel – disainijuht, e-post: kristi.traagel@gmail.com

 

Annika Maksimov – personalijuht, e-post: annika.maksimov@gmail.com

 

Turundusklubi asutajad ja juhendajad

Andres Kuusik

Andres Kuusik (TÜ Majandusteaduskond, turunduse õppetooli juht) – andres.kuusik@ut.ee . Uurimisvaldkonnad: neuroturundus, tarbijakäitumine, klientide lojaalsus, suhteturundus, CRM, kohaturundus.

Tanel Mehine

Tanel Mehine (TÜ Majandusteaduskond, turunduse õppetooli assistent) – tanel.mehine@ut.ee . Uurimisvaldkonnad: turundusmeetmestik, hinnakujundus, internetiturundus, reklaam.

Maris Astel

Maris Astel (TÜ Majandusteaduskond, turunduse õppetooli sekretär) – maris.astel@ut.ee, tel: (+372) 737 6321

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: