Heleri Tamme

Heleri Tammeportree_heleri
eriala: Kommunikatsioonijuhtimise 1. aasta magister

Liitusin Turundusklubiga, sest soovisin saada uusi tutvusi ja kogemusi. Mind on alati turundus huvitanud ning leidsin, et kuigi õpin meediat, annaksid turundusalased teadmised ja kogemused mulle palju juurde. Olin enne Turundusklubiga liitumist puutunud kokku üritusturundusega, kust tõenäoliselt selle pisiku kaasa sain ning tahtsin tutvuda ka teiste turunduse valdkondadega. Siiski võin kinnitada, et Turundusklubi ei eelda mingisugust varasemat kogemust ning nii mõnelgi juhul võivad puhtalt lehelt alustajal olla isegi originaalsemad ja paremad ideed.

Olen saanud aasta jooksul kogemuse nii tiimi- kui ka organisatsiooniliikmena ning eesoleval aastal on mul võimalus kuuluda juba juhtkonda ja vastutada Turundusklubi kommunikatsiooni eest. Grupitöö puhul õpib igaüks lisaks turunduslikele oskustele ka meeskonnatööd või saab soovi korral isegi selle juhtimise kogemuse. Samuti tuleb tulevikus kindlasti kasuks kliendiga suhtlemise kogemus, mida konkreetse ettevõttega tegeledes iga grupp saab. Organisatsiooni üldisema tegevusega on võimalik puutuda rohkem kokku ja anda oma panus ühisürituste planeerimisel ja elluviimisel.

Turundusklubi on andnud mulle palju uusi kontakte nii alles alustavate ja põnevaid lahendusi katsetavate noorte kui ka juba ennast proovile pannud ja nüüd oma kogemusi jagavate praktikute seas. Sinu enda teha on see, palju sa Turundusklubist saad, kuid võin garanteerida, et turundus on valdkond, mis täiendab igat eriala ning on Sinu CV-s kindlasti lisaväärtus, mida tööandja kõrgelt hindab.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: