Kuidas me toimime?

Grupid on üldjuhul 6-liikmelised ning peamine töö käibki grupisiseselt. Omavahelised kohtumised pannakse  iseseisvalt paika ning kohtutakse nii silmast silma kui erinevate meediumite vahendusel.  Ettevõttega peab kontaktis olema korra nädalas, et tööhoog ei kaoks ning et eesmärgis saaksid täidetud.

DSC_4803DSC_4810

– Igal grupil on projektijuht (üks liige tiimist), kes käib iga nädal projektijuhtide koosolekul ning annab ülevaate projekti toimimisest. Koosolekul on kohal projektijuhid ja juhtkond. Grupijuht lepib kokku kohtumised grupi ja ettevõtetega. Sellest hooajast on neil võimalus osaleda ka Ole Rohkem arenguprogrammis.

485168_582263105126418_857576794_n

– Iga kuu toimub kõikidele Turundusklubi liikmetele üldkoosolek, kus esimeses osas esineb meile inspireeriv inimene, kes on oma ala spetsialist ning sellele järgneb sotsiaalsem osa. Need kohtumised ei ole kellelegi kohustuslikud, kuid pigem eeldame, et kõik liikmed nendel osalevad, sest see aitab hoida organisatsiooni ühtsustunnet ning esinejad on tõesti motiveerivad.

DSC_4793

Turundusklubi eesmärk on pakkuda arendavat ja samas ka lõbusat vaheldust koolitööle ning mida rohkem panustatakse, seda rohkem saadakse ka vastu. Samas tuleb meeles pidada, et tegemist on vabatahtliku organisatsiooniga ning kedagi millekski ei sunnita. Igaüks panustab vastavalt võimalustele ja vastutab iseenda eest, et gruppi alt ei veaks.

Advertisements
%d bloggers like this: