Üldinformatsioon uutele liikmetele

Mis on TÜ Tudengite Turundusklubi eesmärk?970200_602754019743993_1039088653_n

Turundusklubi eesmärgiks on pakkuda Tartu Ülikoolis õppivatele aktiivsetele ja ettevõtlikele turundushuvilistele tudengitele praktiseerimisvõimalusi turunduse valdkonnas. Organisatsioon võimaldab rakendada juba omandatud või alles õpitavaid turundusteadmisi, mis pannakse proovile reaalsetes ettevõtetes kuni 6-liikmelistes gruppides.

Lisaks grupitööle toimuvad korra kuus üldkoosolekud, kus arutatakse käimasolevate projektide edenemist, kohtutakse oma ala spetsialistiga  ja veedetakse ühekoos mõnusalt aega.

Mida saab organisatsioonis teha ja õppida?

Turundusklubi liikmetel on eelkõige suurepärane võimalus teha koostööd erinevate ettevõtetega, kus on võimalus õppida tõelistelt turundusjuhtidelt ja täita nende poolt antavaid erinevaid ülesandeid. Õppeaasta alguses moodustatakse grupid ja valitakse grupijuhid, kes hakkavad enda meeskonda juhtima. Niisiis on lisaks turundusalasele kogemusele võimalik saada ka juhtimiskogemus.

Üldkoosolekutele kutsume esinema meid motiveeriva inimesi, kes jagab oma tarkusi ja kogemusi. Näiteks kevadel käis meile esinemas Vanemuise näitleja ja lavastaja Tanel Joonas, kes pidas loengu avaliku esinemise teemal. Esinejate seas on olnud turundusjuhte, agentuuride eestvedajaid, arendusjuhte jpt. Kokkusaamistel arutatakse ka käimasolevate projektide edenemist ja on võimalus uute sõprussuhte loomiseks.

Turundusklubiga liitumine pakub tudengitele võimalusi saada uusi teadmisi ja kogemusi, reaalseid saavutusi, mida kirja panna CV-sse ning seeläbi muutuda ka tööturul konkurentsivõimelisemaks ja tööandjale atraktiivsemaks.

Mille poolest on see organisatsioon teistest erinev/unikaalne?

Ainult Turundusklubi võimaldab Sul koostööd teha reaalsete ettevõtetega ning pakub seeläbi hea võimaluse praktika- või töökohtade saamiseks. Iga ettevõte ja projekt on ainulaadsed ning tudengitel on vabad käed pakkumaks välja värskeid ideid ning katsetamaks nende toimimist. Vaatamata sellel, et tudengid ‘’visatakse tundmatus kohas vette’’, on siiski igal grupil ettevõtte poolt konkreetne kontaktisik, kes neid vajadusel toetab. Samuti ei pea keegi võtma kogu vastutust enda peale, sest projektiga tegeleb korraga mitu inimest ühtse meeskonnana. Seega on lisaks turundusalastele kogemustele võimalik areneda ka juhtimises ja meeskonnatöös.

 

Lisaküsimuste korral pöörduge julgelt juhtkonna poole, kontaktid leiad SIIT.
 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: