AHHAA teaduskeskus

Projekti ülesanded: AHHAA teaduskeskuse kodulehe parandusideede väljapakkumine, üleeuroopalise projekti PLACES raames uuringu läbiviimine, Lotte-teemalise 4D filmi lansseerimise planeerimine, AHHAA keskuse ning 4D kino jaoks üldiste turundusideede väljapakkumine.

 

Projekti lühikirjeldus: Analüüsiti AHHAA  kodulehte, et mõelda välja uue ja parema kodulehe lahendusi. Eesmärgiks oli muuta koduleht interaktiivsemaks ning kasutajasõbralikumaks. Pakkuti mõtteid, et muuta kodulehel navigeerimist lihtsamaks ning kasutaja jaoks loogilisemaks.

Koostati küsitlus, et viia läbi PLACES projekti jaoks uuring. Uuringu eesmärgiks oli välja selgitada, miks ei külasta tartlased oma kodulinna muuseume. Küsitluse ettevalmistuseks kulus umbes kuu aega. Uuringu läbiviimise aeg: aprill 2012- mai 2012. Küsitlesime eri vanuses tartlasi Lõunakeskuses, Taskus ning samuti ka internetis. Uuringust valmis analüüs, kus selgitati tartlaste muuseumide mittekülastamise põhjusi ning tehti ettepanekuid olukorra parandamiseks. Antud uuring on aluseks ka PLACES projekti raames tulevikus läbiviidavale kampaaniale, et panna tartlased rohkem Tartu muuseume külastama.

Planeerisime AHHAA 4D kino uue filmi „Ahhaa, Lottele külla“ lansseerimist. Püüdsime leida filmile nime, arutasime esilinastuse plaane ning ka pikema aja turunduse plaane. Planeerisime ka 4D kino külastatavuse suurendamiseks mõeldud kampaaniat.

 

Projekti kestvus: veebruar 2012 – juuni 2012

 

Projekti liikmed: Jana Jukina (projektijuht), Maarja Renter, Kaisa Hansen, Annet Muru, Viktoria Jesjutina

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: