Jõulukampaania Sisustus E Kaubamajale

Projekti lühitutvustus: Projekti eesmärk oli mõelda välja ja teostada koostöös Sisustus E Kaubamajaga jõulukampaania. Kampaania kandis nime „Kingitused Sinu Kodule“ ning selle eesmärk oli tähtsustada kodu ja kõike, mida see sümboliseerib. Kampaania käigus tutvustas Sisustus E Kaubamaja oma laialdast tootevalikut, mille hulgast igaüks oma kodule erilise kingituse võis leida. Ühe turundusvahenina kasutati suhtluskeskkonda Facebook. Facebookis tutvustati iga päev ühte väljavalitud toodet, mida oli võimalik keskusest soetada. Lisaks toimus kampaania, kus inimesed said kirjutada midagi ilusat oma armsa kodu kohta ja seeläbi võita keskuse kinkekaart. Keskust ennast kaunistasid jõulukuul ehtsad kuusepuud. Kolmel laupäeval küpsetad turundusklubilised värskeid piparkooke ning pakkusime neid koos kuuma glögiga ka keskuse klientidele, lisaks oli ülesse seatud lastenurk, kus oli võimalik mängida mänge ja joonistada jõulukaarte, saada näomaalinguid ning osaleda lõbusas aaretejahis. Jõulurõõmu keskuse külalistele lisas Artmoments OÜ dekoratiivmaalide näitus, kust soovi korral sai enda armsale kodule midagi erilist kinkida. Meeldejäävaid maitseelasmusi pakkus Anna Edasi kohviku laialdane kondiitritoodede valik ning martsipanist maiustuste valmistamise töötuba. Sisustus E Kaubamaja jõulukampaania täitis oma eesmärgi: keskuse klientidel ja üürinikel pani jõulurõõm silmad särama ning see sära jõudis ka kodudesse. Koostöö sujus hästi ja mõlemad osapooled jäid tulemusega rahule.

 

Projekti kestvus: oktoober 2011-detsember 2012

 

Projekti liikmed: Kristin Krinal (projektijuht), Janeli Meristo, Martin Mägi, Eliis Oru, Taavi Jürgenson, Sander Sõna, Liiu Matikainen, Siim Karukäpp, Rait Rahu

 

Sisustus E Kaubamaja poolne kontaktisik Liiu Matikainen on gruppi iseloomustanud järgmiste sõnadega: “Turundusklubi Sisustus E Kaubamaja töörühma saab võrrelda toreda pundi päkkapikkudega. Esiteks nende töökuse ja leidlikkuse tõttu, aga ka seepärast, et nad tõesti mängisid päkapikke, kui detsembrikuus tegutsesid laupäeviti Sisustus E Kaubamajas meisterdamisnurk ja piparkoogiköök. Kiidan nende noorte innukust ja seda, mil viisil panustati jõulukampaania planeerimisse ja elluviimisesse. Meile Sisustus E Kaubamajas oli sellest panusest palju abi!”

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: