Rakvere Põhjakeskus

Eesmärk: Teostada kaubanduskeskuse positsioneering koguperekeskusena ning viia läbi hetke analüüs. Ühtlasi tegeleda tulevikulahenduste ja kaubanduskeskuse tunnuslausete väljatöötamisega.

Miks valida just see projekt? Kui oled huvitatud positsioneeringu läbiviimisest ning seda toetavate tegevuste – üritused ja kampaaniad – korraldamisest. Projekti käigus püütakse leida keskuse visiooni ja eesmärkidega sobituvad tunnuslaused ja sümboolika. Keskuse turunduses ei saa mööda vaadata meelelahutuslikumast poolest, seega oodatakse uudseid ideid üritusturunduse isikupärasemaks muutmisel.

Organisatsiooni tutvustus: Põhjakeskus on Virumaa suurim ja uhkeim kaubanduskeskus, mis asub Rakvere külje all. Keskuses on 80 kauplust ja teenindusasutust ning Virumaa suurim batuudikeskus. Külastajaid ootame üle Eesti ja kaugemaltki. Meie aktiivne turundustegevus on eeskujuks paljudele. Oleme soojaks kodukeskuseks Rakvere ja Lääne-Virumaa elanikele ning atraktiivseks sihtkohaks või peatuspaigaks kaugemalt tulijatele.* Vaata lisaks: http://www.pohjakeskus.ee/.

Projektijuht: Karoli Noor

Projekti liikmed: Hannes Päll, Ingrid Tagel, Karoli Noor, Kedi Teegelmann, Kärt Kaasik, Marit Lusti.

Põhjakeskus

 

*- organisatsiooni tutvustus pärineb ettevõtte kodulehelt.

Advertisements
%d bloggers like this: