Valgeranna seikluspark

Eesmärk: ettevõtte külastatavuse ja tuntuse suurendamine, lisaks internetis nähtavuse parandamine ja 10. hooaja tähistamise planeerimine.

Projekti tutvustus: Külastatavuse suurendamiseks on oluline parandada Valgeranna Seikluspargi nähtavust Pärnu linnas ja maakonnas. See hõlmab endas tasulise reklaami paigutamist linnapilti, koostööd majutusasutustega ja paberkujul reklaami levitamist. Vähemalt sama oluline on sotsiaalmeedia, millega seoses erinevaid ülesandeid lahendatakse. Sünnipäevahooajal on plaanis korraldada mitmeid üritusi: 10. hooaja avapäev, sünnipäev, perepäev, ööronimine jne. Tudengite eesmärk on ürituste kondikava paika panemine, kampaaniate koostmine, teavitustööga alustamine, sümboolika ja reklaamide disainimine.

Lisaks ka kodulehe kriitilise pilguga üle vaatmine ning selle sisuline ja visuaalne korrastamine. 

http://valgerannaseikluspark.ee/en/

Projektijuht: Stella Tiit

Tiimiliikmed: Merilin Vikkisk, Laura Johanna Saar, Ilona Kajak, Marite Aus, Kristiina-Marianne Mosin, Laura Hääl

“Meie ülivinge naistetiim aitab turundust teha Valgeranna Seikluspargile, kes tähistab sel aastal oma kümnendat juubelit. Tuli välja, et kõikide tiimiliikmete salajane unistus on ise Valgeranda turnima minna ning sellepärast just Valgeranna Seikluspark valituks osutuski. Tegelikult on lausa 5/6 meie naistest majandusteaduskonna tudengid, kes teadupärast on jube töökad ning sellepärast me loodamegi, et saame enda head mõtted käiku lasta ning Valgeranna Seikluspargi juubelit auväärselt turundada.”

Advertisements
%d bloggers like this: