KVARK Teadusteater

Ettevõtte tutvustus

Teadusteater pakub omapäraseid, lõbusaid ja õpetlikke teadusetendusi, töötubasid ning mänge! Etendused ja töötoad valmivad vastavalt kliendi soovidele, tehes iga ülesastumise kordumatuks! Oled dirigent? Muusikaetendus! Ettevõtte juht? Start-up etendus! Rallifanatt? Autotöötuba! Kui suudame Sinu südant liigutada, on puudutatud ka meie südamed! Oleme käinud laste sünnipäevadel, firmade suvepäevadel, jõulupidudel, laatadel, jaanipäevadel, koolides, laagrites, festivalidel, poissmeesteõhtutel, … Teisisõnu pole meid veel vaid saadetud vee alla ega Kuu peale, seega miks mitte kutsuda meid sinnagi?

Teadusteatri meeskond koosneb entusiastlikest noortest teaduse populariseerijatest, kellele pole teatrilavad ega teleekraanid võõrad. Oleme ühendatult 40-aastase kogemustebaasiga olnud seotud nii Rakett69, AHHAA kui ka Teadusbussi ülesehitamisega.

Lisainfot ettevõtte kodulehelt

Turundusklubi eesmärk

KVARK turundustiim – kes me oleme ning mida me teeksime, kui meil oleks ainult vaba aeg?
Maarja-Liis (pildil vasakul): õpib 3. kursusel ajakirjandust ning vaba ajaga ilmselt reisiks, loeks hästi palju raamatuid ja vaataks filme.
Anna (pildil paremal): õpib 1. kursusel majandust, vaba ajaga teeks palju sporti, vaataks filme ja loenguid, loeks raamatuid ja kuulaks muusikat
Teele (pildil keskel): õpib 2. kursusel kommunikatsiooni ja majandust, vabal ajal otsiks võimalusi end millegagi rakendada, teeks sporti, laulaks ja tantsiks ning vaataks huvitavaid ja arendavaid YouTube’i loenguid
Kelly (puudub pildilt): õpib 2. kursusel majandust, vabal ajal reisiks, käiks teatris, teeks teatrit, spordiks, mängiks korvpalli

On kaks põnevat ja tähtsat poolt, mille osas KVARKi aidatakse

  1. Kvarki üldisema maine kujundamine. Oleme suunitletud peamiselt täiskasvanud publikule, kuid kui seda ei teata, siis ei osata meid ka tellida.
  2. Võimalik marketing-kampaania suure esinemise jaoks Saku Suurhallis. Kuigi selle projekti reklaampoolega tegeleb peamiselt Saku Suurhalli tiim, siis huvi korral leiame kindlasti viisi, kuidas kaasata ka Turundusklubi.

 

 

Advertisements
%d bloggers like this: