TÜ Majandusteaduskond

Turundusklubi eesmärk

Hei!
Oleme Kris ja Ilona, kaks verivärsket majandustudengit. Vabal ajal oleme väga erinevad inimesed – Ilona plõngutab viiulit Tallinnas ja Kris vudib Võrumaa metsades.
Neiu on huvitatud keeltest ja noormees pigem teadushuviline, kuid ambitsioonikus ja elurõõm on see, mis ühendab. Kaks pead on siiski kaks pead ning just kahekesi suurendame drastiliselt teadlikkust kodusest majandusteaduskonnast. Ilonalt tulevad lennukad ideed ja Krisilt teostamisvõimalused ja nii moodustame pealtnäha pisikese, kuid innuka ja jubevahva tiimi.
Tšekka ülivingeid üritusi majandusteaduskonna fb lehelt ja näeme peatselt, kui sa tahad saada kärmelt muutuvas maailmas vajalikke laiahaardelisi teadmisi.

Eesmärk on aidata Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas tekitada „meie tunde“, elavdada tudengielu ning suurendada teaduskonna nähtavust.

Projekti eesmärgiks on terve majandusteaduskonnaga tegelemine. 

Korraldada tuleb teaduskonna pidusid ja üritusi ning kaasa mõelda ja rääkida teaduskonna nähtavuses – ehk mõtleme kuidas teaduskonda atraktiivselt turundada. Lisaks traditsioonilisele jõulupeole võiks mõelda kevadise aastalõpupeo korraldamisele ning miks mitte korraldada teadusonnale üks tore öine orienteerumine, jõululaat või sõbrapäev.

Lisainfot teaduskonna kodulehelt

 Advertisements
%d bloggers like this: