FitLife Spordiklubi

Partneri nimi: FitLife Spordiklubi

Partneri esindaja nimi: Sandra Viljumson – klubijuht; Emily Lindsalu – turundus- ja müügijuht.

Asukoht: Kalda tee 1c, Tartu linn

Partneri enda kirjeldus:

Fitlife on rühmatreeningutele keskendunud spordiklubide kett Tartus, Pärnus ja Kuressaares.  Treeningplaanis pakume suures valikus Les Mills kontseptsioontreeninguid ning erineva keerukusastmega vabakoreograafia treeninguid.  Meie klubi tugevustena on klubiliikmed välja toonud treeningute rohkuse, treenerite pädevuse, klienditeenindajate abivalmiduse ja sõbraliku ning hubase atmosfääri, kuhu ollakse alati oodatud. Eedeni klubis on ka jõusaal.

Tööülesanded tudengitele:

Kuidas kasvatada FitLife’i kliendi lojaalsust ja hoida teda motiveerituna, et kliendid ei lahkuks või ei vahetaks klubi. (Peamine põhjus oli ajapuudus, mida kliendid lahkumisel välja tõid; seda suhtumist saaks aga suure määral muuta näiteks ajaplaneerimise loenguga vms). Tuleks just keskenduda praegustele klientidele (ka neile, kes on hetkel liikmed, kuid pole mitmeid kuid treeningutes käinud ja tasuvad igakuiselt tasu). Viimaste puhul oleks vaja mõelda välja, mida meie saaksime neile pakkuda ja kuidas läheneda, et nad rajale tagasi aidata.

Teine murekoht on hetkel see, et suvi on spordiklubi jaoks üks inimeste vaesemaid aegu. Milline võiks olla selle aasta Suvekampaania? Kuidas saaksime hoida kliente ka suvel klubiga seotult? Kindlasti võetakse palju maksepuhkust, kuid mõtleme just neile, kes suve alguses soovivad lahkuda. Mis võimalusi/alternatiive pakkuda?

Koostöö eesmärgid:

Kindlasti üheskoos mõelda võimalike lahendusi kliendi lojaalsuse ja rahulolu kasvatamiseks. Meie saame pakkuda vastu praeguseid kogemusi ja uusi ideid/lahendusi. Lisaks hea kogemus tutvuda spordiklubi töö ja turundusega.

Partneri poolt pakutav:

Sportimisvõimalusi meie Eedeni klubis (rühmatrennid; jõusaal).

Advertisements
%d bloggers like this: