Maverick OÜ (Vanamaja)

Partneri nimi: Maverick OÜ (Vanamaja)

Partneri esindaja nimi: Elvo Themas

Asukoht: Saekoja 36a Tartu

 

Partneri enda kirjeldus:

Ettevõte tegeleb arhitektuurse projekteerimisega ja projekteerimisega seonduvate teenuste pakkumisega. Põhifookus on mälestistel ja miljööväärtuslikes piirkondades asuvatel hoonetel. Oleme mikroettevõte, mis on tegutsenud juba üle 10 aasta ning omab pikaajalist kogemust enda valdkonnas.   

Tööülesanded tudengitele:

Oleme uuendamas oma kodulehte (www.vanamaja.ee). Tudengitele pakuks paralleelselt sellega võimalust käivitada ettevõtte FB leht ja luua sellele sisu. Täna ettevõttel FB lehte veel ei ole.

Kui on huvi, siis oleks vajadus ka videoklippide järele, milles räägitaks lahti teenuste olemus ja antaks vastused klientide  korduma kippuvatele küsimustele.

Koostöö eesmärgid:

Tegevuste üldine eesmärk on suurendada ettevõtte tuntust ja leitavust klientide poolt ning läbi selle müüki. Konkreetsed tudengite poolt tehtavate tegevuste eesmärgid püstitaks koos tudengitega ja vaataks, kas need õnnestub täita.

Partneri poolt pakutav:

Saame pakkuda Turundusklubile materiaalset toetust vahemikus 300-500 eurot. Konkreetse summa lepiks kokku pärast seda kui on selgunud tudengite huvi meiega koostööd teha ja oleme leppinud kokku tegevustes, mida teha tahetakse.  

Advertisements
%d bloggers like this: