Kuu eeskuju

Turundusklubi hakkab igakuiselt tunnustama tublisi ja tegusaid liikmeid ning selleks anname välja tiitli „Kuu eeskuju”. Märtsis soovime tiitli anda majandusteaduskonna grupi liikmele Teele Treielile. Teele on silmapaistev grupiliige, kes mõtleb iga ürituse pisidetailidele ning oskab nendele ka teiste tähelepanu juhtida. Motivatsioonilanguse ajal õhutab ta tiimi oma rõõmsameelsusega, lisaks on ta väga sihikindel ning soovib saavutada maksimaalset tulemust.

Küsisime Teelelt vastused neljale järgnevale küsimusele:

Kuidas jõudsid Turundusklubiga liitumiseni?

Olen majandusteduskonna tudeng ning olin varem paljudelt turundusklubi kohta vaid positiivset kuulnud. Juba baka alguses käisin mitu korda infoõhtutel, kuid ei suutnud kuidagi end kokku võtta ja liikmeks astuda (halb otsus). Nüüd sügisel astusin lõpuks liikmeks (väga hea otsus).

Lugemis- ja/või filmisoovitus?

Oo ma saan võib-olla kellegi tulevikuotsuseid mõjutada. Lugege Dan Browni “Infernot” ja Tolkieni “Kääbikut”. Filmidest vaadake Mad Maxi ja Shutter Islandit.

Mis oskusi oled endas arendanud Turundusklubi projektide vältel?

Olles olnud üks majandusteaduskonna jõulupeo, spordipäeva ning teiste ühisürituste korradajatest saan nüüd kindlalt väita, et olen endas arendanud oskusi olla parem majandusteaduskonna jõulupeo spordipäeva ning teiste ühisürituste korraldaja.

Miks soovitaksid noortele Turundusklubiga liitumist?

Turundusklubis saab lisaks proovilepanevates projektides osalemisele veel igakuiselt ägedatel kokkusaamistel käia, pisarateni naerda, head-paremat süüa ja juua ning  uute andekate inimestega kohtuda. 100% kindlalt soovitan liituda!

Aitäh Teelele Turundusklubisse panustatud energia ja aja eest!

12026605_1168846859806408_888217929_n

Advertisements
%d bloggers like this: