Aprilli “Kuu eeskuju”

Aprilli „Kuu eeskuju” tiitli omanik on Hannes Päll!:)

Hannes on väga aktiivne majandusteaduskonna tudeng, kes osaleb kevadsemestril lausa kahes projektis. Ta alustas sügishooajal Rakvere Põhjakeskuse grupis ning jätkab seal ka kevadel. Uue väljakutsena juhib Hannes lisaks ka City Motorsi projekti. Hannes on rõõmsameelne, lennukate ideedega ning väärtuslik rühmaliige.

Palusime tal vastata neljale järgnevale küsimusele:
1. Kuidas jõudsid Turundusklubiga liitumiseni?
Turundusklubiga liitumiseni jõudsin tänu selle edukale turundamisele. Mind mõjutati praktiliste kogemuste pakkumisega (nii ongi), huvitavate külalisesinejatega (vastab tõele) ja meeldiva seltskonnaga (täiesti tõsi).

2. Lugemis- ja/või filmisoovitus?
Raske on soovitada, aga viimati lugesin anonüümse autori “Kuidas minust sai hapkomah” – väga korralik reality check. Ja vaatasin sarja “House of Cards”. Okei, tegelikult soovitan ka neid mõlemaid.

3. Mis oskusi oled endas arendanud Turundusklubi projektide vältel?
Turundusoskusi! Ning olen süvendanud oskust olemast meeskonnamängija, kes kuulab teisi, hoiab ennast projektiga kursis ja aitab seda edasi viia.

4. Miks soovitaksid nooretele Turundusklubiga liitumist?
Veel sihitutel majandustudengitel on liitumisel igal juhul võit – saab teada, kas turundusvaldkond sobib või mitte. Teisete alade tudengid saavad ehk anda Turundusklubi projektidele rohkem interdistsiplinaarset varjundit ja see läbi end teostada omal erialal.

hannes_turundusklubi

Advertisements
%d bloggers like this: