Mai “Kuu eeskuju”

On aeg välja kuulutada selle kevade viimane „Kuu eeskuju” tunnustuse saaja!

Selleks on Kaari Perm, kes on Turundusklubi liige olnud alates sügisest. Kaari on Tartu Spordiselts Kalevi grupi liige ning on silma jäänud oma positiivsusega, aktiivsusega ning oma turundusalaste ideedega. Lisaks sellele on Kaari väga hea meeskonnaliige. 🙂

Nagu ikka, palusime ka Kaaril vastata neljale järgmisele küsimusele:

1. Kuidas jõudsid Turundusklubiga liitumiseni?
Turundusklubiga liitumiseni jõudsin läbi Facebooki ning kursusekaaslaste hea ning julgustava sõna. Teadsin, et läbi praktiliste kogemuste on kõige parem õppida ning seetõttu olin valmis ka klubisse koheselt kandideerima.

2. Lugemis- ja/või filmisoovitus?
Soovitan lugeda Robin Sharma ,,Discover your destiny with the monk who sold his ferrari’’ ja hästi mõnusat ning puhast eesti keelset kirjandust Andrus Kivirähkilt nimega ,,Maailma otsas: pildikesi heade inimeste elust’’. Kindlasti vaadake filmi ‘’Joy’’!

3. Mis oskus oled endas arendatud Turundsklubi projektide vältel?
Olen endas kindlasti arendanud tõhusamat meeskonnas töötamist, saanud juurde palju esinemisjulgust (ausalt ka) ning küllaga väärt lisateadmisi turundamises!

4. Miks soovitaksid noortele Turundusklubiga liitumist?
Turundusklubist saab väga palju häid PRAKTILISI kogemusi ja võimalusi, et tulevikus oma ideid veel lihtsamini ellu viia. Lisaks saab osaleda väga lahedates ning põnevates projektides, millele lisanduvad veel igakuiseid meeldejäävaid üritused koos superlahedate esinejatega!

image1

Advertisements
%d bloggers like this: